Amazon Prime Day 21-22 Haziran'da Türkiye'de başlıyor

Yayınlama: 03.06.2021 14:40:00 Güncelleme: 03.06.2021 14:51:09

İndirim çılgınlığı için geri sayım başladı. Amazon Prime üyelerine yönelik indirimlerden oluşacak Amazon Prime Day, bu yıl 21-22 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek.
İki gün boyunca devam edecek Amazon Prime Day boyunca Prime üyeleri, Levi’s, DeFacto, Puma, Philips, Arzum, Russell Hobbs, L’Oreal, Nivea, Neutrogena, LEGO, HP, Bose ve Garmin gibi birçok markada sunulan fırsatlardan faydalanabilecek.
Prime Day boyunca Amazon Prime üyeleri, modadan ev ürünlerine, kozmetikten kitaba her kategoriden dünya çapında iki milyonu aşkın fırsatın yanı sıra, Prime Video ve Prime Gaming aracılığıyla özel içeriklerin de keyfini çıkarabilecekler. 21 Haziran gece yarısı başlayacak Prime Day indirimleri Türkiye, ABD, Birleşik Krallık, BAE, İspanya, Singapur, Hollanda, Meksika, Portekiz, Lüksemburg, Japonya, İtalya, Almanya, Fransa, Çin, Brezilya, Belçika, Avusturya, Avustralya ve Suudi Arabistan’da 22 Haziran gün sonuna kadar devam edecek. Prime üyesi olmayanlar www.amazon.com.tr/primeday adresinden 30 günlük ücretsiz deneme sürecini başlatarak Prime ayrıcalıklarından ve Prime Day fırsatlarından yararlanabilecek.
Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Türkiye’de ikinci kez düzenleyeceğimiz Prime Day’in bu yıl 21 ve 22 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceğini paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İki gün sürecek etkinlik boyunca, Prime üyelerimize geniş bir ürün yelpazesinde kaçırılmayacak fırsatlar sunacağız. Prime üyeliğimizi geçtiğimiz yıl tüm üyelere hızlı ve bedava kargo, Prime Video ile popüler ve ödüllü film ve dizilere erişim imkânı, Prime Gaming ile ücretsiz oyun ve oyun içi ayrıcalıklar ve üyelere özel indirimler sunan bir servis olarak ayda sadece 7,90 TL karşılığında Türkiye’deki müşterilerimizle buluşturduk. Müşterilerimizin Prime’a olan ilgilerinin her gün daha da arttığını görmekten son derece memnunuz,” dedi.

HANGİ İNDİRİMLER OLACAK?
• Türkiye’deki Prime üyeleri, iki gün boyunca moda, ev ürünleri, kişisel bakım, oyuncak, spor giyim, evcil hayvan ürünleri, kitap, elektronik gibi birçok kategoriden binlerce üründe fırsatlardan faydalanabilecek.

• Bugünden itibaren Prime üyeleri, Prime Day öncesinde birçok kategorideki erken indirim ve sepette indirim fırsatlarından yararlanabilecek:
o Ev ürünleri: Amazon Prime üyelerine özel Philips Hue ürünlerinde %30’a varan indirim
o Mutfak: Amazon Prime üyelerine özel Philips ev ve mutfak ürünlerinde %30’a varan indirim
o Yapı Market: Amazon Prime üyelerine özel Bosch DIY ve Einhell ürünlerinde %40’a varan indirim
o Kitaplar: Amazon Prime üyelerine özel çok satan kitaplarda %50’ye varan indirim
o Oyuncak: Amazon Prime üyelerine özel seçili LEGO ürünlerinde %40’a varan indirim
o PC: Amazon Prime üyelerine özel HP bilgisayarlarda %20’ye varan indirim

o Amazon Prime üyelerine özel spor giyim ürünlerinde 100 TL’ye varan indirim
o Amazon Prime üyelerine özel spor ayakkabılarında 200 TL’ye varan indirim
o Amazon Prime üyelerine özel gıda ve günlük ihtiyaç ürünlerinde 100 TL alışverişe 20 TL indirim
o Amazon Prime üyelerine özel seçili telefon aksesuarlarında sepette 20 TL’ye varan indirim
o Amazon Prime üyelerine özel seçili Arzum ürünlerinde sepette 75 TL’ye varan indirim