Binance'a neden girilemiyor? Neden alım-satım yapılamıyor?

Yayınlama: 29.09.2021 11:24:00 Güncelleme: 29.09.2021 11:30:08

Binance neden açılmıyor sorusunun cevabı belli oldu. Binance kullanıcılarının aradığı sorunun cevabı

Bugün sabahtan bu yana Binance hesaplarına erişemeyen kullanıcılar Binance'taki sorunun sebebi konusunda araştırma yapıyor. Sebebi ise aslında Binance'ta yapılan bir bakım ve güncelleme çalışması.
Binance tarafından gerçekleştirilen sistem güncellemesi ve bakım çalışması bugün Türkiye saati ile 12:30'a kadar devam edecek. Ardından Binance kullanan kripto para yatırımcıları hesaplarının erişimine ve alım-satımlarına aynı şekilde devam edecek.

Binance tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

Binance, gelişen küresel uyumluluk standartları ışığında değişiklikleri ve iyileştirmeleri belirlemek için ürünlerini ve hizmetlerini sürekli olarak gözden geçirir. Kullanıcı korumalarını geliştirmek ve herkes için güvenli bir kripto ortamı sağlamak için Binance aşağıdaki değişiklikleri yapıyor:
Hemen geçerli olmak üzere, tüm yeni kullanıcıların Binance ürünlerine ve kripto para yatırma, alım satım ve para çekme dahil hizmet tekliflerine erişmek için Orta Düzey Doğrulamayı tamamlamaları gerekir .

Henüz Ara Doğrulamayı tamamlamamış mevcut kullanıcıların hesap izinleri, para çekme, emir iptali, pozisyon kapatma ve geri ödeme ile sınırlı hizmetler ile geçici olarak "Yalnızca Para Çekme" olarak değiştirilecektir. Bu, şu andan itibaren 2021-10-19 00:00 AM (UTC) arasında kullanıcı deneyimindeki kesintiyi en aza indirmek için aşamalar halinde gerçekleştirilecektir . Mevcut kullanıcılar daha fazla ayrıntı ile doğrudan bilgilendirilecektir. Kullanıcılar Ara Doğrulamayı tamamladıktan sonra Binance ürünlerine ve hizmetlerine tam erişime devam edebilecekler.

Binance, doğrulama sürecindeki gecikmeleri ve erişim kısıtlamalarını önlemek için kullanıcılara Orta Düzey Doğrulamalarını derhal tamamlamalarını şiddetle tavsiye eder.