Togg T10X'e rekor sipariş!

Yayınlama: 17.03.2023 09:50:00 Güncelleme: 17.03.2023 11:10:02

Togg T10X için ön sipariş süreci başladı. Togg T10X'e ilk 4 saatte 7 bin 734 ön sipariş verildi

Togg T10X'e rekor sipariş!
Togg'un merakla beklenen ön sipariş süreci başladı. 27 Mart’a kadar devam edecek süreçte, App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sunulan Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan vatandaşlar havale ya da kredi kartıyla Trumore e-Cüzdan’a 60 bin TL’yi aktardıktan sonra, ön sipariş vermek istedikleri T10X’i konfigüre edip, ön ödemeyi yaparak çekilişe katılmaya hak kazanacaklar.

12 BİN ADET T10X İÇİN ÖN SİPARİŞLE SATILACAK

Togg'da ön sipariş işlemini tamamlayanlar çekilişi sürecine katılmaya hak kazanacak. 27 Mart’a kadar devam edecek ön sipariş sürecinde hak sahipleri 28 Mart’ta noter huzurunda yapılacak dijital çekilişe katılacak ve araçlarına kavuşma şansını kazanacak.

CİHAZLARIN ÖZELLİKLERİNİ SEÇECEKLER

Türkiye’de ilk defa uçtan uca dijital satış sürecini deneyimleme fırsatı bulacak kullanıcılar, öncelikle Togg.com.tr veya Trumore uygulamasından “Akıllı Cihaz Konfigüratörü”ne girip, cihazın donanım özelliklerini, teknik verilerini ve model fiyatlarını inceleyecek, diledikleri T10X versiyonunu seçip yapılandırmaya başlayacak.

Kullanıcılar, seçtikleri versiyonun tasarımını, ‘Türkiye’nin Renkleri’yle 360 derece döndürerek inceleyip, dış renk seçeneğine karar verebilecek. Dilerlerse akıllı cihazın bulunduğu ortamı değiştirerek beğendikleri dış rengin T10X üzerinde güneşli bir havada nasıl göründüğünü de görebilecekler.

Dış rengi belirleyen kullanıcılar, bir sonraki adımda T10X’in jant seçenekleri arasından seçim yapıp, iç tasarımı keşfetmeye geçecek. Kullanıcılar, T10X’in geniş hacimli iç tasarımını yakınlaştırarak veya daha geniş bir açıdan görebilecek. Sonrasında da diledikleri opsiyonel donanımları ekleyip, lansmana özel avantajlı donanım paketlerinin detaylarını görüntüleyebilecekler.