Trend Micro’da üst düzey atamalar

Yayınlama: 04.10.2022 14:43:00 Güncelleme: 04.10.2022 19:30:03

Trend Micro’da yapılan yeni üst düzey atamalarla Türk yöneticilerin görev bölgeleri genişliyor

Trend Micro, yeni üst düzey atamalar gerçekleştirerek dört yöneticinin görev bölgelerini değiştirdi ve üst pozisyonlara terfi ettirdi. 

Akdeniz Ülkeleri, Ukrayna, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri bölgesinde yapılan bu atamalar doğrultusunda Canan Dumanay, Satış Operasyonları Direktörü; Dilek Kurt, Kıdemli Pazarlama Müdürü; Mehmet Dağdevirentürk, Yönetilebilir Hizmetler Kanal Müdürü ve Burak İnce, Bulut Çözümleri İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapacak.

BURAK İNCE HAKKINDA

2007 yılında ODTU Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri bölümünden mezun olan Burak İnce, Siber Güvenlik kariyerine 2008 yılında başladı. Çeşitli entegratör ve distribütör firmalarda teknik rollerde görev alan İnce, 2012 yılında Trend Micro ailesine katıldı. Trend Micro’da sırasıyla Teknik Destek Mühendisi, Satış Mühendisi ve Kamu Teknik Lideri görevlerinde bulundu.

CANAN DUMANAY HAKKINDA

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Canan Dumanay, çalışma hayatına 2011 yılında KoçSistem’de operasyon sorumlusu olarak başladı. 2014 yılında Mevcut Müşterilerden Sorumlu Satış Yöneticisi olarak Trend Micro ailesine katılan Dumanay, Satış Operasyonları Direktörü olarak görev yapıyor. 

DİLEK KURT HAKKINDA

Teknoloji sektöründe 15 yılı aşkın pazarlama yöneticiliği deneyimi bulunan Dilek Kurt, 2019 yılında Pazarlama Müdürü olarak Trend Micro ailesine katıldı. Trend Micro’dan önce GE Healthcare’de Orta Doğu ve Afrika bölgesinden sorumlu BT Pazarlama Yöneticisi, Intel’de Kurumsal İletişim Yöneticisi, EMC’de Pazarlama İletişimi Yöneticisi ve Cisco’da Pazarlama İletişimi Yöneticisi görevlerini yürüttü. GE, Cisco ve EMC gibi firmalarda yürüttüğü kanal pazarlama, dijital pazarlama ve etkinlik faaliyetleriyle birçok ödüle layık görüldü.

MEHMET DAĞDEVİRENTÜRK HAKKINDA

Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Mehmet Dağdevirentürk, Virginia Üniversitesi'nden yazılım mühendisliği alanında çift diploma aldı. Bilişim dünyasındaki kariyerine Türkiye'nin ağ güvenliği distribütörlerinden Infonet'te "Bilgi Güvenliği Uzmanı" olarak başlayan Dağdevirentürk, çeşitli kurum ve kuruluşlara "Web, Data, E-posta Güvenliği" gibi konularda eğitimler verdi. 2013 yılında "Kanal Yöneticisi" olarak Trend Micro ailesine katılan Dağdevirentürk, Yönetilebilir Hizmetler Kanal Müdürü olarak görevine devam ediyor.